• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
7/24 Mobil Servis Hizmeti
Kesintisiz Hizmet İmkanı
Hızlı Uzman Servis Kadrosu
Alanında Uzman Teknik Ekip
Profesyonel Servis Kalitesi
Garantili Servis Hizmeti
Soğuk Oda Panel
Soğuk Oda Fiyatları
Site Haritası

Anasayfa


İstanbul'un Tüm Bölgelerine Aynı Gün Teknik Servis Hizmeti.
Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl Servis Ve İşçilik Garantisi Altında Yapılmaktadır.
Endüstriyel Soğuk Oda Kurulumu
Soğuk Oda Grupları Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak 1.198 Watt – 14.590 Watt soğutma kapasitesi aralıklarında 33 ayrı model olarak üretilir. Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir. Cihaz uzaktan kumanda paneline sahiptir. Dış hava şartlarına uygun olarak kasetlenmiştir. Avrupa Birliği normlarına uygun olup CE markalı olarak imal edilir. Dış ünite azot şarjlı olarak teslim edilir. Elektrik panosu ve tüm otomatik kontrol elemanları ile birlikte montaja hazır olarak sevk edilir.
Soğuk Oda Kontrolünü Sağlayan Dijital Termostatlar Kullanım Şekline Bağlı Olarak Farklılık Gösterebilir. Farklı Model Ve Çalışma Prensibine Sahip Dijital Termostatlar Soğuk Odanız İçin Enerj i Maliyetini Minimize Etmektedir. Kullanıcıyı Bilgilendirme Amacıyla Ön Yüzeyinde Bulunan Sıcaklık Göstergesi,Kompresör Çalışma Göstergesi,Defrost Göstergesi Başta Olmak Üzere Çeşitli Simgelerle Kullanıcıyı Bilgilendirmektedir.Soğuk Odanızı İstediğini Değere Set Ederek Çalışma Sıcaklığına İmkan Vermektedir.Gelişen Teknolojiye Dikey Olarak Değişen Kontrol Elemanları Farklı Amaç Ve Eklemlerle Soğuk Odanız İçin "Performans Ve Verimi" En Üst Düzeyde Tutacak Şekilde Üretilmektedir.
Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına muhtelif kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen Soğuk Depolama malzemesidir. Yüzey kaplaması olarak kullanılan estetik malzemelerdir. Sandviç Paneller, montaj kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile Soğuk Odalarda alternatif çözümler sunan üstün nitelikte Soğuk Oda kaplama ürünleridir. Sandviç Panel kullanıldığı alanlarda oldukça üst seviyede ısı, su ve ses yalıtımı sağlar
Chiller servisi olarak tüm soğutma ihtiyaçlarınız için birinci sınıf chiller soğutma hizmetleri sağlamaya adanmış profesyonel bir Chiller Servisi şirketiyiz.
Soğuk Oda Yedek Parça
Sütlük Şarküteri Dolap Hizmetleri
Soğuk Oda-Hava Deposu Servisi
 Soğuk Oda Servisi,Soğuk Hava Deposu Servisi
Chiller Servisi
Whatsapp
 soguk oda servisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret185252
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832